Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
8896
26.11.2010, 20:16
Zubert_Wisla
napisał(a):
gra się do końca i po ako 14...
mialem over 2.5 i gdy byla 84 minuta wylaczylem mecz bo bylem przekonany ze juz nic sie nie wydarzy sprawdzam za 10 minut a tu jeb 3:2
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
bula1010
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bula1010
Znajdź inne posty napisane przez bula1010