Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
3276
26.11.2010, 20:16
Szukanie dziury w całym, Piotrek nie gra bo jest słabszy i tyle. Jak się wezmie do roboty to trener na pewno z niego skorzysta. No chyba, że to.... spisek!
Mamba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mamba
Znajdź inne posty napisane przez Mamba