emj10 napisał(a):

|
Ludzie już przekrętu szukacie? Fuks Cracovii i wielkie frajerstwo BOTu. To tłumaczy wszystko.
|
Prosze Cie Ty chyba sam w to nie wierzych co piszesz, szczescie to by mieli jak by w 90 min na 1-0 strzelili. A nagle przestanie grania przez Belchatow to raczej nie jest szczescie, to sie inaczej nazywa- chyba korupcja