Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7103
Stary 26.11.2010, 20:12
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie już przekrętu szukacie? Fuks Cracovii i wielkie frajerstwo BOTu. To tłumaczy wszystko.
Prosze Cie Ty chyba sam w to nie wierzych co piszesz, szczescie to by mieli jak by w 90 min na 1-0 strzelili. A nagle przestanie grania przez Belchatow to raczej nie jest szczescie, to sie inaczej nazywa- chyba korupcja
,
Odpowiedz cytując