szprotson napisał(a):

|
Rano cafe futbol wieczorem liga plus? grubo
|
Nie mam pojęcia. No w sumie nie zdziwiłbym się, Maaskant w Warszawie będzie i od razu ludzie od piłki nożnej chcą mieć go w swoich programach. Proszę, od razu wyjdzie kto jak angielski zna

No przepraszam, chyba że holenderski...