Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7087
Stary 26.11.2010, 19:56
no to mamy pokaż pierwszych machloi cracovii ;] ''Panowie wszyscy co tu grają oddają miesięczną pensje GKSowi! Bo inaczej to przecież meczu nie wygramy :] -Dobrze szefie.'' [w skrócie jak bedą wyglądały perypetie pt Cracovia utrzymała się w ekstraklasie - prawdziwi rycerze wiosny ]
Odpowiedz cytując