no to mamy pokaż pierwszych machloi cracovii ;] ''Panowie wszyscy co tu grają oddają miesięczną pensje GKSowi! Bo inaczej to przecież meczu nie wygramy :] -Dobrze szefie.'' [w skrócie jak bedą wyglądały perypetie pt Cracovia utrzymała się w ekstraklasie - prawdziwi rycerze wiosny

]