Incognito2192 napisał(a):

|
Dlaczego sądzisz, że bez sensu? Nie podałeś żadnego kontrargumentu tylko napisałeś całkowicie co innego niż ja.
|
Napisałes że obaj grają podobnie to odpisałe Cię że Paljic potrafi wyprowadzi spokojnie piłkę w przeciwieństwie do Piotrka który się pląta, ślimaczy i gra na lagę. Dlatego gra Paljic... nie dla tego że z Bunoza mówią po angielsku.