Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3270
Stary 26.11.2010, 19:43
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego sądzisz, że bez sensu? Nie podałeś żadnego kontrargumentu tylko napisałeś całkowicie co innego niż ja.
Napisałes że obaj grają podobnie to odpisałe Cię że Paljic potrafi wyprowadzi spokojnie piłkę w przeciwieństwie do Piotrka który się pląta, ślimaczy i gra na lagę. Dlatego gra Paljic... nie dla tego że z Bunoza mówią po angielsku.
Odpowiedz cytując