Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3268
Stary 26.11.2010, 19:27
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Z innej beczki. Dzisiejszy "Fakt" pisze że zawodnicy zagrali slabo z Lubinem bo są ... przemęczeni treningami RM. Podobno treningi są tak ciężkie jak te za Petrescu i chłopaki nie mają świeżości żeby szybko biegać w meczu . Żeby było jeszcze ciekawiej to przyczyną cięzkich treningów ma być podobno wplyw jaki na RM wywiera ... Benhauer twierdzący że polscy piłkarze to lenie.
Nadchodzi zima. Mam nadzieję że RM rozpalonym żelazem wypali z drużyny każdego dla którego treningii są za ciężkie. Trenerze do roboty!
Bo oni wiedza kto na Roberta naciska. Niby po kiego grzyba mialby Lelo dzwonic i namawiac na wycisk polskich kopaczy to jedno. Drugie to Robert musialby byc idiota zeby srac w swoim miejscu pracy dla lepszego samopoczucia bylego selekcjonera, a co tam dojade Pa Brozna, Pi Brozka nie bede wystawial.

Ludzie zejdzcie na ziemie.

Po prostu nasze gwiazdki nie sa przygotowane do zapierda...ia na treningach . Jak byla polska mysl szkoleniowa, przyszli laskawie na trening pograli w dziada lub gierke, pojezdzili na rowerkach i git.

Ja juz im wspolczuje przed zimowym zgrupowaniem, tak trzymac Robert.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 26.11.2010 o godz. 20:00.
,
Odpowiedz cytując