Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16536
Stary 26.11.2010, 19:21
element napisał(a):Wyświetl post
To zajebiście będzie wyglądać 400 osób na prawie 6 tysięcznej trybunie. Co za łeb się tym zajmuje.
Jak przybeda kibice starozakonni beda mogli wiecej krzeselek zdemolowac.Przy budowie tego stadionu nie wiele jest mnie wstanie zaskoczyc
,
Odpowiedz cytując