element napisał(a):

|
To zajebiście będzie wyglądać 400 osób na prawie 6 tysięcznej trybunie. Co za łeb się tym zajmuje.
|
Jak przybeda kibice starozakonni beda mogli wiecej krzeselek zdemolowac.Przy budowie tego stadionu nie wiele jest mnie wstanie zaskoczyc