Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7043
Stary 26.11.2010, 19:17
Cracovia juz jest 10 metrow ponizej dna, juz nawet mul przebili.
Ja jestem za ich utrzymaniem w bardzo nie elegancki sposob czyli pod stolem prezesa pznu.

Bedzie sie z czego posmiac i dwa razy do roku zlac w derbach, a i przy okazji z ekstraklasy wyleca miernoty, jak juz nikt nie zostanie kogo mozna by w ch.. zrobic z licencja to po Cracovi zostanie tylko wspomnienie na youtube.
W przypadku spadku moga sie odbudowac a tak beda tkwic w tym bagnistym glownie przy kaluzy.
,
Odpowiedz cytując