Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36532
Stary 26.11.2010, 19:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Już kilkadziesiąt postów komentujących dziwne listy wyleciało w kosmos. I każdy nastepny też wyleci. Więc szkoda waszego czasu na komentowanie jakichs rzekomych przecieków
Wydawało mi się, że komentowanie doniesień prasowych to jeden z głównych powodów istnienia tego wątku, najwidoczniej niektórzy uważają inaczaj. No chyba, że chodzi o fakt, iż doniesienia te pojawiły się w Fakcie, czego również nie byłbym w stanie zrozumieć, bo gazeta to gazeta.

Nomen, omen żeby nie rozmywać chciałbym zauważyć, że Wisła jeśli chce walczyć o mistrzostwo musi dokonać ze trzech wzmocnień i to przez duże "W". Wzmocnienia wymaga głównie środek obrony, atak i prawe skrzydło gdzi dobrze by było gdyby prawo skrzydłowy grał również dobrze jako ofensywny środkowy pomocnik. Oprócz tego przydałoby się żeby pozbyto się piłkarzy niepotrzebnych jak Łobodziński czy Jirsak, który prochu nie wymyśli, a blokuje miejsce choćby Mączyńskiemu. Nie byłbym zły gdyby Wisełka podpisała kontrakty obowiązujące od lata z dwójką graczy Bełchatowa, a dokładniej Januszem Golem i Wróblem, którym w czerwcu kończą się kontrakty, a z całą pewnością byliby przynajmniej dobrymi uzupełnieniami składu.
Odpowiedz cytując