|
Ta trybuna to przeciez oczywista sprawa. Podobno jest taki uklad, ze ten kto przed meczem obstawi wygrana Cracovii moze usiasc na tamtej trybunie i mecz zobaczy za darmo. Jednak jesli Pasy przegraja to musi za kare wykupic karnet na caly rok i przez jedna runde grac razem z zawodnikami na pozycji obroncy.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|