Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7042
Stary 26.11.2010, 19:16
Ta trybuna to przeciez oczywista sprawa. Podobno jest taki uklad, ze ten kto przed meczem obstawi wygrana Cracovii moze usiasc na tamtej trybunie i mecz zobaczy za darmo. Jednak jesli Pasy przegraja to musi za kare wykupic karnet na caly rok i przez jedna runde grac razem z zawodnikami na pozycji obroncy.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując