sandomingo napisał(a):

Tu już nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić - jak mawiał Wybitny Polski Coach.
Mimo wszytko trochę szkoda, następny sezon bez derbów.
Wielu ludzi ciężko pracowało żeby z Ogniwa zrobić taki śmietnik. Ale wykonali swoją robotę wzorowo.
|
Na wykonanie tricku Janusza Wójcika jest chyba za późno.
No ale czarodziej Janusz z pewnością wyciągnie jakiegoś szalonego królika z kapelusza na koniec. Może liga się powiększy, może nikt nie spadnie, może będzie baraż opcji jest kilka, która będzie lobbował profesur się okaże.
Zawsze jeszcze można Polonie Bytom spuścić za kulisami czy Widzew.