Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19455
Stary 26.11.2010, 19:01
Poleci ktoś jakiś lokal w okolicach Śródmieścia na poniedziałkowe Gran Derby? Chodzi jedynie o C+ i piwo po cenach w miarę znośnych. Niestety nie wypaliła rezerwacja Sport Baru na Rakowickiej i potrzebna jakaś alternatywa.

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Brał ktoś pracę tymczasową z grupy ITC Polska? Uczciwe to,czy nie bardzo?
tak, nie ma problemów z pieniędzmi, gorzej ze stawkami, ale plusem jest elastatyczny grafik ustalany w ITC właśnie.
Odpowiedz cytując