Poleci ktoś jakiś lokal w okolicach Śródmieścia na poniedziałkowe Gran Derby? Chodzi jedynie o C+ i piwo po cenach w miarę znośnych. Niestety nie wypaliła rezerwacja Sport Baru na Rakowickiej i potrzebna jakaś alternatywa.
!!IRIVER!! napisał(a):

|
Brał ktoś pracę tymczasową z grupy ITC Polska? Uczciwe to,czy nie bardzo?
|
tak, nie ma problemów z pieniędzmi, gorzej ze stawkami, ale plusem jest elastatyczny grafik ustalany w ITC właśnie.