Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3265
Stary 26.11.2010, 18:57
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To raz.Dwa to to że Paljic to na prawdę solidny wybór.Błędy popełnia ale jest szybki, zwrotny,potrafi utrzymać linie, asekurować i jest lepszy w ofensywie.

A trzy.Z całą sympatią do Piotrka.Jak nie idzie to jest maruda, chyba nawet większa niż Paweł.Wyobrażacie sobie współpracę z Bunozą i Kirmem?Zaraz by były obrazy,pretensje itp a Bunoza z Paljiciem się trzymają i na pewno jest im łatwiej współpracować na boisku.

Na dziś jedyna kontrowersja to pomijanie Riosa.Z tego powodu że na początku prezentował się nieźle ale jak widać, coś nie przyżarło.
Dokładnie, pamiętamy sławne pyskowanie do Skorży na meczu.
i tu wychodzi jego polska mentalność. Nie ma składu za darmo to on woli odejść niż o niego walczyć. A o to przecież nam chodzi, o rywalizacje 2 zawodników na każdej pozycji.

Co do Riosa, też uważam że cośjest nie tak że w ogóle nie gra.
Jako takie luźne dywagacje, sądzę że Maskat rozmawiał z górą i powiedzieli mu że na takiego zawodnika nie będą wydawać 1,3mln euro samego transferu i trudno im się dziwić, bo żeby u nas dać tyle za zawodnika musiał by on mieć wejście jak Rudnevs w Lechu.

Ale to nie my jesteśmy trenerami, nie my widzimy tych zawodników na treningach dzien w dzien wiec dajmy RM pracować i rozliczajmy go z efektów
Odpowiedz cytując