1q2 napisał(a):

To raz.Dwa to to że Paljic to na prawdę solidny wybór.Błędy popełnia ale jest szybki, zwrotny,potrafi utrzymać linie, asekurować i jest lepszy w ofensywie.
A trzy.Z całą sympatią do Piotrka.Jak nie idzie to jest maruda, chyba nawet większa niż Paweł.Wyobrażacie sobie współpracę z Bunozą i Kirmem?Zaraz by były obrazy,pretensje itp a Bunoza z Paljiciem się trzymają i na pewno jest im łatwiej współpracować na boisku.
Na dziś jedyna kontrowersja to pomijanie Riosa.Z tego powodu że na początku prezentował się nieźle ale jak widać, coś nie przyżarło.
|
Dokładnie, pamiętamy sławne pyskowanie do Skorży na meczu.
i tu wychodzi jego polska mentalność. Nie ma składu za darmo to on woli odejść niż o niego walczyć. A o to przecież nam chodzi, o rywalizacje 2 zawodników na każdej pozycji.
Co do Riosa, też uważam że cośjest nie tak że w ogóle nie gra.
Jako takie luźne dywagacje, sądzę że Maskat rozmawiał z górą i powiedzieli mu że na takiego zawodnika nie będą wydawać 1,3mln euro samego transferu i trudno im się dziwić, bo żeby u nas dać tyle za zawodnika musiał by on mieć wejście jak Rudnevs w Lechu.
Ale to nie my jesteśmy trenerami, nie my widzimy tych zawodników na treningach dzien w dzien wiec dajmy RM pracować i rozliczajmy go z efektów
