Arapaho napisał(a):

|
Miały być 2 sektory dla gości,pół sektora jako bufor,reszta dla nas - ale już wyciekły jakieś njusy ze cała południowa będzie dla gości więc trzeba się uzbroić w cierpliwość do lutego wtedy sie pewnie wszystko wyjaśni
|
ja wogóle proponuje zeby oddac im cały stadion.. co za bezmózgi..