Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19453
Stary 26.11.2010, 18:37
Garbaż1906 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam ! Bardzo ważne.
http://torun.sr.gov.pl/index.php?art_id=252
ja korzystałem z takiego wniosku
udało się zwolnienie z 75% kosztów
życzę powodzenia
Odpowiedz cytując