Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
19453
26.11.2010, 18:37
Garbaż1906
napisał(a):
Podbijam !
Bardzo ważne.
http://torun.sr.gov.pl/index.php?art_id=252
ja korzystałem z takiego wniosku
udało się zwolnienie z 75% kosztów
życzę powodzenia
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka