Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16531
Stary 26.11.2010, 17:25
master17 napisał(a):Wyświetl post
A nie lepiej sektor gości tak jak był przedtem G5 ? zawsze to okrąglak z jednej strony oddziela.
Pewnie to i dobry pomysl, tylko tam maja byc dziennikarze,pilkarze i dzialacze i chyba nie chca przed meczem, w trakcie jak i po meczu sluchac bluzgow w strone kibicow i pilkarzy wchodzacych i wychodzacych z okraglaka.
,
Odpowiedz cytując