master17 napisał(a):

|
A nie lepiej sektor gości tak jak był przedtem G5 ? zawsze to okrąglak z jednej strony oddziela.
|
Pewnie to i dobry pomysl, tylko tam maja byc dziennikarze,pilkarze i dzialacze i chyba nie chca przed meczem, w trakcie jak i po meczu sluchac bluzgow w strone kibicow i pilkarzy wchodzacych i wychodzacych z okraglaka.