Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
16529
26.11.2010, 17:03
Cała G dla gości? chyba kogoś podupcyło. G1, G2, połowa G3 bufor i po problemie.Siatki im porobić, żeby nie pajacowali tak jak Amica kiedyś i git majonez.
pbciderek
pbciderek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pbciderek
Znajdź inne posty napisane przez pbciderek