Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
Od: 11.2006
Skąd: Anglia
Offline
#
16526
26.11.2010, 16:45
Przecież goście nie będą siedzieć na trybunie południowej tylko na wschodniej ( narożnik )
mikereg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikereg
Znajdź inne posty napisane przez mikereg