Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16525
Stary 26.11.2010, 16:39
Miały być 2 sektory dla gości,pół sektora jako bufor,reszta dla nas - ale już wyciekły jakieś njusy ze cała południowa będzie dla gości więc trzeba się uzbroić w cierpliwość do lutego wtedy sie pewnie wszystko wyjaśni
Odpowiedz cytując