Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16524
Stary 26.11.2010, 16:36
Mam nadzieję, że Mostostal Warszawa dla czystego PR'a wykona to zaplecze jak najszybciej, aby ośmieszyć Polimex.
W każdym razie alleluja i do przodu! Chciałbym na rundę wiosenną zobaczyć kibiców na 3 trybunach.
Odpowiedz cytując