Cytat:
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zaprasza serdecznie wszystkich fanów Białej Gwiazdy na spotkanie z okazji zakończenia rudny jesiennej.
Spotkanie odbędzie się 1.12.2010 w klubie "Back To Track" (dawny klub Jama) w starej hali Wisły, zapraszamy na godz.17.00.
Na spotkaniu zjawią się:
- piłkarze Wisły Kraków
- trenerzy
- przedstawiciele Zarządu Wisły Kraków S.A.
Na spotkaniu będzie okazja zadać pytanie naszym gościom, wziąć udział w konkursie, zdobyć autografy swoich ulubieńców.
Piłkarze będą musieli wykazać się wiedzą na temat Wisły i ruchu kibicowskiego, jak sobie z tym poradzą zobaczycie w najbliższą środę.
Wszystkich, którzy przybedą do klubu "Back To Track" prosimy o przyniesienie słodyczy, które przeznaczone zostaną na akcję mikołajkową.
Serdecznie zapraszamy!
|
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków