Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8509
Stary 26.11.2010, 16:08
Cytat:
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zaprasza serdecznie wszystkich fanów Białej Gwiazdy na spotkanie z okazji zakończenia rudny jesiennej.

Spotkanie odbędzie się 1.12.2010 w klubie "Back To Track" (dawny klub Jama) w starej hali Wisły, zapraszamy na godz.17.00.


Na spotkaniu zjawią się:

- piłkarze Wisły Kraków

- trenerzy

- przedstawiciele Zarządu Wisły Kraków S.A.


Na spotkaniu będzie okazja zadać pytanie naszym gościom, wziąć udział w konkursie, zdobyć autografy swoich ulubieńców.

Piłkarze będą musieli wykazać się wiedzą na temat Wisły i ruchu kibicowskiego, jak sobie z tym poradzą zobaczycie w najbliższą środę.

Wszystkich, którzy przybedą do klubu "Back To Track" prosimy o przyniesienie słodyczy, które przeznaczone zostaną na akcję mikołajkową.


Serdecznie zapraszamy!
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków
Ostatnio edytowane przez aNouc : 26.11.2010 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując