Alleluja!
PS: znając ich to 3/4 trybuny południowej zajmie sektor gości i bufor. Może od razu niech wyłączą cały sektor z użytku, niech nie myślą że każda ekipa będzie przyjeżdzać w liczbie 2000 głów. Komicznie będzie wyglądać jak przyjedzie ktoś w sile 200 osób a kilka tyś miejsc będzie wyłączone z użytku. Generalnie Wisła będzie wpuszczać przyjezdnych ponad miarę. W porównaniu do innych stadionów na Wiśle będzie największy sektor dla gości, jeśli porówna się to z ilością miejsc na stadionie.