Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16519
Stary 26.11.2010, 15:28
Chyba z żadnej informacji związanej z naszym klubem się tak nie ucieszyłem w tym roku jak jak z tej dzisiejszej. Oby zdążyli przed rozpoczęciem wiosennej rundy.
Od razu nasuwa mi się następujące pytanie: Czy są szanse, że na wiosnę będziemy przyjmować kibiców przyjezdnych na trybunie południowej?
Odpowiedz cytując