|
Chyba z żadnej informacji związanej z naszym klubem się tak nie ucieszyłem w tym roku jak jak z tej dzisiejszej. Oby zdążyli przed rozpoczęciem wiosennej rundy.
Od razu nasuwa mi się następujące pytanie: Czy są szanse, że na wiosnę będziemy przyjmować kibiców przyjezdnych na trybunie południowej?
|