Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 26.11.2010, 15:26
Ekstraklasa jest w weekendy i jest priorytetem. KLF jest w poniedziałki i występują w niej zawodnicy nie zgłoszeni do ekstraklasy + ci którzy mało grali w weekend w ekstraklasie. rzadko się zdarza żeby w KLF grał podstawowy skład.


Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Wisły Krakbet z GKS-em Tychy! Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (28 listopada) o godzinie 18:30. Miejsce rozegrania meczu to oczywiście hala Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie futsalowców nie koliduje z pojedynkiem trawiastej Wisły z Polonią w Warszawie. Podopieczni Roberta Maaskanta zmierzą się z "Czarnymi Koszulami" tego samego dnia, ale o godzinie 14:30, dlatego zachęcamy do przybycia i wspólnego dopingu dla naszych zawodników. Wstęp wolny!

Wisła Krakbet dołącza się do akcji mikołajkowej organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Na meczu będą zbierane maskotki dla dzieci. Każdy z zawodników Białej Gwiazdy przyniesie ze sobą maskotkę, zrób podobnie!

www.wislafutsal.pl
Odpowiedz cytując