Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11021
Stary 26.11.2010, 14:58
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mnie akurat ta dyskusja ciekawiła i w milczeniu przyglądałem się jej z uwagą. Jeśli ma być koniec to trudno :(
.
Orle!
Nawet moderator popełnia czasami błędy!

Ja "dyskusję" skończyłem. Jak uważasz to kasuj.