|
O jakiej debacie publicznej Ty piszesz?Przecież już dawno ustalono pewne dogmaty. Jest bełkot nienawistnej opozycji,słabej zresztą, i mądre wypowiedzi szalenie dobrego rządu, który jak był w opozycji, zachowywał się odpowiedzialnie, i był merytoryczną opozycją. Stroniącą od jatek TV. Podobno w PO ma zostać wybrana grupa posłów, którzy stworzą inteligentną partią opozycyjną. Aby dobry rząd miał dobrą opozycje.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|