|
Piotrek Brożek nie nadaje się na lewego obrońcę. W chwili obecnej lewym pomocnikiem też nie będzie, bo Paljic i Kirm go wygryzają ze składu. Dla niego najlepszym rozwiązaniem byłoby odejście z Wisły w tym okienku i zastąpienie go jakimś sensownym transferem na lewą obronę. Po prostu jak Maaskant ma go gdzieś upychać tylko dlatego że jest Piotrem Brożkiem, to lepiej dla jego kariery by było, by się przeniósł gdzieś indziej.
|