PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Ale potrenuje tak dwa lata i jaki klub go weźmie? Przecież ten czas jest całkowicie stracony. Zero pracy nad założeniami technicznymi, zero nad techniką, zero pracy nad strzałami, podaniami. Zawsze jak ich widzę, to albo biegają albo grają tak jak na wuefie w kilka osób na małe bramki. Kiedyś rozmawiałem z jednym z nich i koleś sam twierdził, że chce jak najszybciej wyrwać się, bo im dłużej nie będzie grał, to nie weźmie go żaden klub powyżej 3 czy 4 ligi.
|
więc albo on Ci na opowiadał głupot, albo ty pieprzysz 3 po 3... jak chce się wyrwać to dlaczego nie porozmawia z Wojciechowskim i rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron

myśle że JW chętnie by na to przystał.
Mają nie złe kontrakty to .......ą i trzymają się rękami i nogami.