Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11018
Stary 26.11.2010, 14:35
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Seba i wislak68 przejdzcie na priv. Nikt poza Wami tego nie czyta.
Dzięki za uwagę. Jeśli o mnie chodzi to dyskusję z Seba uważam za zakonczoną. Jeśli uważasz że te posty powinny byś skasowane: feel free