Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8886
Stary 26.11.2010, 14:19
Zastanawiam się czy nie zagrać Cracovii. Kurs ok. 3.00 w zależności od buka.

Wiadomo jak gra Craxa, więc tu nie ma się co rozpisywać, ale ostatni mecz z Jagą może nastrajać optymistycznie.
Natomiast Bełchatów gra ostatnio w kratkę: L L W L D W
Ich bilans na wyjeździe to: 1-1-4 5:9

Stawiam na wygraną gospodarzy 1:0 albo 2:1
Za kilka dych można to zagrać.
Odpowiedz cytując