Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6998
Stary 26.11.2010, 13:55
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
"Klub Kokosa"
po prostu leże i kwicze ze śmiechu

A tak poważnie to powinien byc jakis przepis
jak zawodnik nie rozegra powiedzmy 25% meczów w sezonie to klub ma prawo rozwiazac kontrakt
za jakas rozsadna odprawa - tak moze 6 miesieczna
To co u nas jeszcze w takim razie robi Łobodziński Taki zapis jest odnośnie wiecznie kontuzjowanych, a nie za karne zesłanie. Jeżeli zawodnik jest w pełni sił, a nie jest wystawiany klub nie może w taki sposób rozwiązać kontraktu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując