Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16517
Stary 26.11.2010, 13:21
mIcHaL666 napisał(a):Wyświetl post
Może operator zewnętrzny, który miałby najmować później stadion Wiśle tylko na mecze? Sporo mówiło się o SportFive, czy jak tam się to pisze. Operatorem pewnie też na upartego mogło zostać miasto (nie wiem czy coś takiego prawnie jest możliwe, ale pewnie tak).
Tak, ale operator, a użytkownik to dwie różne 'persony' . Pani Janik codziło o użytkownika...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując