mIcHaL666 napisał(a):

|
Może operator zewnętrzny, który miałby najmować później stadion Wiśle tylko na mecze? Sporo mówiło się o SportFive, czy jak tam się to pisze. Operatorem pewnie też na upartego mogło zostać miasto (nie wiem czy coś takiego prawnie jest możliwe, ale pewnie tak).
|
Tak, ale operator, a użytkownik to dwie różne 'persony'

. Pani Janik codziło o użytkownika...