PiotrG napisał(a):

|
Dajcie spokój. Piotrek nie gra, bo nie ma kompletnie formy i nie przebija się do składu.
|
To raz.Dwa to to że Paljic to na prawdę solidny wybór.Błędy popełnia ale jest szybki, zwrotny,potrafi utrzymać linie, asekurować i jest lepszy w ofensywie.
A trzy.Z całą sympatią do Piotrka.Jak nie idzie to jest maruda, chyba nawet większa niż Paweł.Wyobrażacie sobie współpracę z Bunozą i Kirmem?Zaraz by były obrazy,pretensje itp a Bunoza z Paljiciem się trzymają i na pewno jest im łatwiej współpracować na boisku.
Na dziś jedyna kontrowersja to pomijanie Riosa.Z tego powodu że na początku prezentował się nieźle ale jak widać, coś nie przyżarło.