Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
6995
26.11.2010, 13:13
"Klub Kokosa"
po prostu leże i kwicze ze śmiechu
A tak poważnie to powinien byc jakis przepis
jak zawodnik nie rozegra powiedzmy 25% meczów w sezonie to klub ma prawo rozwiazac kontrakt
za jakas rozsadna odprawa - tak moze 6 miesieczna
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 26.11.2010 o godz. 13:16.
bridgeburner
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bridgeburner
Znajdź inne posty napisane przez bridgeburner