Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6995
Stary 26.11.2010, 13:13
"Klub Kokosa"
po prostu leże i kwicze ze śmiechu

A tak poważnie to powinien byc jakis przepis
jak zawodnik nie rozegra powiedzmy 25% meczów w sezonie to klub ma prawo rozwiazac kontrakt
za jakas rozsadna odprawa - tak moze 6 miesieczna
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 26.11.2010 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując