Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6989
Stary 26.11.2010, 11:37
znalazłem dziś ciekawy artykuł w PS o Smolarku

[...]Może w ogóle go odrzucę.Nawet nie do młodej ekstraklasy,tylko do bardzo glebokich rezerw,gdzie doczeka godnej emerytury-zapowiada Wojciechowski
Co dokladnie ma na mysli? - Jest u nas cos takeigo, jak "Klub Kokosa". Mamy pilkarza, ktorego zatrudnil Jacek Grembocki. Nazywa sie Daniel Kokosinski. Moim zdaniem byl to jakis przekret, uwazam ze Grembocki sciagnal go do nas, bo mial jakies zobowiazania wobec kogos innego. ten obronca okazal sie bardzo slaby, chcielismy z niego zrezygnowac ale on nigdzie nie chce od nas odejsc, choc mial oferty. Wlasnie wokol tego Kokosinskiego stworzylismy klub nieudacznikow. Nie chcemy, by psul Mloda Ekstraklase, nie chcemy, by zarazali mlodych chlopakow swoja indolencja i nieudacznictwem. Ci najslabsi musza trenowac w Klubie Kokosa. Taki los moze spotkac tez Ebiego.

Jozef wymiata <lol>

Odpowiedz cytując