Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36528
Stary 26.11.2010, 11:28
Ja tez uwazam ze ta lista to jakies nieporozumienie. Dyrektor sportowy mowil ze beda ccheili pozyskiwac Polakow o ile bedzie to mozliwe i beda prezentowac odpowiedni poziom. Znajac jednak realie Naszego rynku to albo beda to przecietni zawodnicy lub ceny za nich beda kosmiczne. Mozna zatem smialo zalozyc ze wzmocniena beda z zagranicy a jak juz trafi jakis Polak to tak jak pisal willow za kase jak za Wilka i raczej mlody i przyszlosciowy a nie na juz do grania.
Odpowiedz cytując