Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 26.11.2010, 11:21
Jak to jest że gramy równocześnie w KLF i Ekstraklasie ? terminy się nie nakładają ? jest na tylu zawodników żeby obie ligi ogarnęli ? niech mi to ktoś wyjaśni bo nie ogarniam tego.
Odpowiedz cytując