Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19441
Stary 26.11.2010, 11:10
Garbaż1906 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam ! Bardzo ważne.
Spróbuj uderzyć tutaj: http://prawnikow.pl/forum lub tutaj: http://www.forumprawne.info/

Myślę też, że jak zadzwonisz do pierwszego lepszego biura też coś ci powiedzą w tym temacie.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując