Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4839
Stary 26.11.2010, 11:07
rozbi89 napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie czy ma ktos latke do fm10 z herbami flagami wszystkich klubów
Tu masz wszystko co potrzeba zeby FM wygladal normalnie
http://www.centrumfm.org/grafika.html
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik...archiwum_.html
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując