rozbi89 napisał(a):

|
mam pytanie czy ma ktos latke do fm10 z herbami flagami wszystkich klubów
|
Tu masz wszystko co potrzeba zeby FM wygladal normalnie
http://www.centrumfm.org/grafika.html
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik...archiwum_.html
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."