Garbaż1906 napisał(a): 
|
Na pewno jest na forum ktoś posiadający wiedzę z zakresu prawa. Bardzo prosiłbym o wiadomość prywatną, mam 1 pytanie dot. możliwości obejścia opłat za prowadzenie sprawy sądowej w myśl art. 45 ust. 1, o tym, że każdy obywatel ma prawo do sądu.Szczegóły na priv. Proszę o odpowiedź.
|
Podbijam ! Bardzo ważne.
Powód: dzięki wam wszystkim !
Ostatnio edytowane przez Garbaż1906 : 26.11.2010 o godz. 18:42.
|