|
Wojciech wiekowy juz jest, weteran 3 wojen w tym jednej domowej, rozsypac sie może.
Skoro tak chcą go obnosic i wloczyc po radach, komisjach, to może powinni go dobrze zakonserwowac ? Np w tym tygodniu. Będzie pewność ze sie nie rozsypie jak go Miller czy Kwachu xalowac i tulic bedą.
|