crazykaro napisał(a):

|
OK ale na jakiej podstawie podają jakiekolwiek kwoty w tym przetargu. Skąd oni biorą to zapotrzebowanie na energię elektryczną? Rozumiem jakby się licytowali na cene za MWh ale żeby od razu przyjmowac zużycie energii na danym poziomie?
|
W przetargu podawano cenę jednostkową za kWh w szczycie przedpołudniowym, popołudniowym oraz po za szczytem. Założono roczne zużycie na poziomie 838 MWh. Natomiast na jakiej zasadzie podzielili to przewidywane zużycie na czas w szczytach i po za nimi trudno powiedzieć.