Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16516
Stary 26.11.2010, 08:18
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
OK ale na jakiej podstawie podają jakiekolwiek kwoty w tym przetargu. Skąd oni biorą to zapotrzebowanie na energię elektryczną? Rozumiem jakby się licytowali na cene za MWh ale żeby od razu przyjmowac zużycie energii na danym poziomie?
W przetargu podawano cenę jednostkową za kWh w szczycie przedpołudniowym, popołudniowym oraz po za szczytem. Założono roczne zużycie na poziomie 838 MWh. Natomiast na jakiej zasadzie podzielili to przewidywane zużycie na czas w szczytach i po za nimi trudno powiedzieć.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując