AYALA napisał(a):

Poza moze Sobota ktory jest obiecujacym pilkarzem reszta moze nam dac co najwyzej spokojny byt ligowy w przeszlym sezonie. Nie ma co panikowac to tylko Fakt ale juz sobie wyobrazam jak wirtuozi futbolu Robak, Bonin czy Sotirovic daj nam awans do LM czy innej LE.