Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19437
Stary 26.11.2010, 00:42
Od jakiegoś czasu na ścianie kamienicy, w której mieszkam pojawiają się paskudnie wyglądające napisy. Mimo kolejnych zamalowań tych "pseudo dzieł" pojawiają się one na nowo. Wraz z sąsiadami wpadł nam do głowy pomysł, aby ową ścianę zabezpieczyć przed bazgrołami za pomocą legalnego graffiti.

I teraz pytanie: Jak uzyskać zgode na stworzenie legalnego graffiti na kamienicy, w której kilka mieszkań jest własnościowych, a reszta nalezy do PGM? Czy jest taka możliwość w ogóle? Szperałem w google, ale nie mogę nic znaleźć na ten temat.
Odpowiedz cytując