Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3245
Stary 26.11.2010, 00:21
masterlag napisał(a):Wyświetl post
- Pawełek? A co takiego się w nim zmieniło? o.O To, że lepiej broni? Ma słabszych obrońców, więcej roboty, więcej do wykazania się= jest bardziej skoncentrowany. Poza tym, być może Kurdziel aplikuje mu dobre treningi, lepsze od tych wcześniejszych. No i być może odczuwa w końcu też rywalizację ze strony Milana i Filipa.
.
Do tej pory byłem przekonany, że Pawełek lepiej broni, bo mu się przypomniało, ze się kontrakt kończy i dalej będzie odwalał maniane to go nawet w Odrze nie zechcą.. i się wziął chłopak do roboty (a po podpisaniu kontraktu wróci stary Mario)..
Ale twój argument o słabszych obrońcach, o tym, że ma więcej pracy i w związku z tym ma możliwość wykazania sie - także całkiem całkiem...co nie zmienia faktu, żeby go zostawiać w Wiśle. 4lata odstawiał cyrki, teraz pół roku dobrej gry i pewnie starczy by omamić zarząd i Maskanta
Odpowiedz cytując