Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16513
Stary 26.11.2010, 00:17
Cytat:
- Miasto jest na etapie finalizacji rozmów z Wisłą, która przez cały czas jest użytkownikiem stadionu i od początku chcieliśmy, aby nim została nadal. To najlepsze rozwiązanie, choć braliśmy pod uwagę również inne możliwości - informuje Barbara Janik, doradca prezydenta Krakowa ds. sportu.
Ciekawe jakie inne rozwiązania brali pod uwagę? Garbarnia? Clepardia? Może K.S. Zwierzyniecki?

Ta kobieta mnie oslabia...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując