Cytat:
|
- Miasto jest na etapie finalizacji rozmów z Wisłą, która przez cały czas jest użytkownikiem stadionu i od początku chcieliśmy, aby nim została nadal. To najlepsze rozwiązanie, choć braliśmy pod uwagę również inne możliwości - informuje Barbara Janik, doradca prezydenta Krakowa ds. sportu.
|
Ciekawe jakie inne rozwiązania brali pod uwagę? Garbarnia? Clepardia? Może K.S. Zwierzyniecki?
Ta kobieta mnie oslabia...