Zgodnie z uwolnieniem pętli abonenckiej w energetyce (rozdzielenie producenta od dystrybutora) dostawcą energii może być jakikolwiek zakład działający na terenie RP. Teoretycznie może nas zaopatrywać PGE, ENEA, ENERGA, TAURON. Dlatego jest przetarg.
Czytać gazetę codziennie

Bardziej światłym człek jest.