Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1141
Stary 25.11.2010, 23:38
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za info. Czy spotkałeś się kiedyś już z taką kontuzją w realu a jeśli tak to czy delikwent odzyskał 100% formy z przed kontuzji?
Nie jestem lekarzem, jednak ludzie zrywają całe ścięgna a co dopiero przyczepy i wracają do zdrowia.
Ciężko mówić o 100% bo nie ma tego jak mierzyć. Podciągniesz tyle co przed kontuzją i będzie ok, weźmiesz kilo więcej i strzeli. Warto eksperymentować?
Raczej będzie dobrze, ale daj organizmowi szansę - jak Cię kocha to wróci
Rozsądek jest bardzo ważny w tym. Lepiej wykazać cierpliwość i mieć spokój na lata niż się przypalić i spieprzyć sobie pół roku.

Poniżej link do materiału przygotowawczego FORMOZY, jakby zainteresowanie było większe, ale program wg mnie dla cierpliwych.

http://www.formoza.wp.mil.pl/pl/11.html
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując