Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36524
Stary 25.11.2010, 23:16
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
mysle ze czas aby coraz powazniej podejsc do tematu transferów Wisły. Jak by nie patrzeć w pierwszej kolejności musimy ściagnąc: 1) środkowego obrońce, 2) prawy pomocnik, 3) napastnik. Nalezy wziąć pod uwagę ze muszą to być tacy piłkarze który odrazu wskoczą do pierwszej 11.
W przypadku gdybyśmy mieli jeszcze jakieś środki finansowe należy pomysleć o rozgrywającym oraz lewym obrońcy. Te transfery mogą spowodować ze masz skład stanie się kompletny jesli chodzi o walkę o mistrzostwo.
Trzeba brać również pod uwagę transfery z Wisły:
- Kowalski - nie ten poziom zawodnika od dawna
- P. Brożek - totalny brak formy
- Branco - nic nie pokazuje
- Cleber - koniec umowy
- Lobodziński - komentarz jest zbędny
- Irsak - jeśli przyjdzie na jego miejsce lepszy
- Rios- szybkość- brak, wytrzymałość- brak
A Żuraw ? A Małecki ? A Boguski ? Co oni wnoszą do jakości Wisły ? NIC !!!


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując